Dobrodružství

Z pohádky do pohádky (děti 5-10 let)

Jednodenní dobrodružství odehrávající se ve středních Čechách 50 km od Prahy pro 1-3 děti. Děti dostanou před výpravou dopis s kouzelným prstenem, ve kterém je víla Jasmínka prosí o pomoc s hledáním ztracených pohádkových bytostí. Ze světa lidí do pohádkové říše pak děti postupně vrací skrze splěné úkoly  rytíře, čarodějnici, čerta, princeznu a vodníka.

Součástí dobrodružství je mimo jiné i setkání s pěti pohádkovými postavami v nádherných a přesvědčivých kostýmech,  jízda na koni, vstupné do hradů, na kterých se pohádkové bytosti skrývají, rezervace obědu v královské krčmě s mnoha sloužícími dle vašeho výběru, případně piknikový koš a cokoliv dalšího si přejete.

Základní kostru příběhu lze libovolně měnit podle zájmů a přání malých dobrodruhů.

Rodič (e) hraje v celém dobrodružství pouze roli doprovodu a řidiče. Úkoly s dětmi plnit může, ale nemusí. Jen je potřeba dětem texty předčítat, pokud neumí číst.

Zachraňte špiona!

Víkendové dobrodružství pro děti od deseti let.

Interaktivní hra, ve které děti přijímají úkoly a pokyny od agenta pomocí SMS, facebooku či e-mailu a rodič zdánlivě o ničem neví.

Putování po stopách špiona, kterému jde doslova o život. Podrobnější informace řekneme při osobním setkání. Tento příběh je variabilní – lze ho směrovat military směrem (paintball) nebo spíše Bondovským způsobem.

Ideální pro 1-2 děti. Lokace do 100 km  od Prahy – lze po dohodě změnit.

Za strašidly po Starém městě (děti 5-10 let)

Půldenní putování po pražských středověkých památkách, kde na děti čeká bílá paní, princezna, čert a bezhlavý rytíř. Děj se odehrává na Starém městě, není potřeba přejíždět autem. Úkoly  se točí kolem historie, pověstí a umění. Děti budou hledat indície, které je dovedou k pokladu.

Proměna aneb Fashion house

Několikahodinová zkrášlovací akce pro malé i velké slečny.

Konzultace s profesionální vizážistkou, celková proměna, líčení, focení v zajímavých prostorách nebo v ateliéru (dle přání klienta) pod taktovkou profesionálního fotografa.

K dispozici je po ceou dobu focení  fotografka, stylistka, vizážistka a kadeřnice.

Modelka 5 x jinak -  5 x kostým (princezna, femme fatale, sportovní elegance, crazy look, atd...),  5 x jiný účes, jiná vizáž, různé líčení.

U proměn nemusí být rodiče přítomni. Na konci dne  mladé slečny získají  CD s fotkami, originální titulní stranu  a odnesou si i mnoho rad, jak pečovat o mladou pleť a vlasy a také, jak se oblekát..

V tuto chvíli jsme také domluveni s časopisem Top dívka, že některé naše Proměny zveřejní ve svém časopise a také na facebooku. Neváhejte, topmodelkou můžete být i Vy!

Spolupracujeme s obchodnímu řetězci HaM a obchodem www.modaklarka.cz

Za půjčení děkujeme - modely si můžou účastníci focení ihned odkoupit.

Za Proměnu zaplatíte 5 000 -7 000 Kč.

Staň se Superstar!

Chcete se stát  slavným zpěvákem či zpěvačkou? Vezme  vás do  profesionálního nahrávacího studia, kde se  zvukařem nazpíváte svou první  profi demo verzi podle vašeho přání. Zároveň vás přikrášlí a obléknou naši vizážisté a vyfotí profesionální fotograf. Jako vzpomínku dostanete originální titulní stranu novin s vaší fotkou a textem o vás. Na toto dobrodružství zveme nadějné talenty starší  deseti let.

Další dobrodružství dle vašich přání. Zavolejte nám na  tel.:244 444 555

Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena www.velkadobrodruzstvi.cz