Pohádka začíná...

Pohádkové lesy Velkých dobrodužství navštívilo od roku 2012 více než  800 000 návštěvníků!

Cestu za pokladem po šipkami označené cestě, během níž plní děti úkoly, zažil na vlastní kůži či se svými dětmi každý z nás. Princip našich cest za pokladem je stejný, až na to, že vás nečeká jeden otrávený vodník a znuděná ježibaba, ale tým herců v nádherných kostýmech, kteří dokáží děti na cestě za pokladem pobavit, postrašit, povzbudit, pochválit i motivovat.

U nás nebudete potkávat ochotníky v prostěradlech, ale zahrají pro vás herci z Pražské konzervatoře v kostýmech zakoupených přímo z Národního divadla. Velkému drakovi budete házet do tlamy zlatá jablíčka, ježibabě pomůžete napéct pavoučí palačinky a princezny budou tak krásné, až se tatínkům bude tajit dech.

V nabídce máme Klasický pohádkový les  s perníkovou chaloupkou, obrovským drakem, vodníkem, princeznou, princem a jinými pohádkovými bytostmi. Dále pak Strašidelný pohádkový les (ježibaba, zelený skřet, Pták Noh, Hadí princezna, vědma, atd.), pohádkový les Princové a princezny (Sněhurka, Bajaja, Růženka, krák Mirolsav, popelka, princ Jaroslav, atd..) a nově také Cestu kolem světa za 80 minut (na motivy knihy Julese Verna)  a pohádkový les - Skřítkové a rusalky.

V prosinci nabízíme velmi oblíbená adventní Putování s Ježíškem.  V prostoru vánočních trhů postávají naše kostýmové postavy a herci oblečení z dob narození Ježíše Krista. I u nich děti plní úkoly a vyhrávají cenné dárky.

V zimě se náš pohádkov les jmenuje Po stopách sněhové královny a vystupují v něm postavy ze známé Andersenovy pohádky.

Cestu pohádkovým lesem postavíme na jakémkoliv místě naší republiky. Doporučujeme jako věrnostní službu firmám, obecním úřadům nebo třeba politikům. Pokud máte zájem, kontaktujte nás na telefonu  244 444 555 .

Budeme se těšit.

Co od vás potřebujeme vědět?

1. Kdy a kde se má Pohádkový les konat

2. Kolik dětí na akci očekáváte

3. Zda se na akci bude vybírat vstupné, nebo náklady s ní spojené hradíte vy

4. Kdo zajistí ceny do soutěží a dárky na konci hry

5. Zda bude Pohádkový les ještě doplňovat nějaký program – skákací hrad a jiné atrakce,
     občerstvení, atd...

Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena www.velkadobrodruzstvi.cz